TANÁRAINK

ÁLLANDÓ TANÁRAINK / ALAPÍTÓK

HÁMOR JÓZSEF – MŰVÉSZETI VEZETŐ, GANGARAY DANCE COMPANY
MADAY TÍMEA KINGA – P.A.R.T.S., CIRQUE DU SOLEIL, HOFESH SHECHTER, ROSAS, GDC 

 

 

 

KORTÁRS TECHNIKA
TIJEN LAWTON - NEED COMPANY
ANTON LACHKY – ANTON LACHKY COMPANY, AKRAM KHAN
NINA WOLLNY - COUNTERTECHNIQUE
NATALIA IWANIEC - GAGA, REPERTOÁR

GIUSEPPE BENCIVENGA -  OPERA I FILHARMONIA PODLASKA - EUROPEJSKIE CENTRUM SZTUKI W BIAŁYMSTOKU, GERONIMO STILTON NEL REGNO DELLA FANTASIA, CAMPING VILLAGE CAPALONGA

KERESZTES PATRIK - SZABADÚSZÓ TÁNCMŰVÉSZ, FRENÁK PÁL TÁRSULAT

BUSA BALÁZS - SZABADÚSZÓ TÁNCMŰVÉSZ, ROSAS
RÓNAI ATTILA  – HOFESH SHECHTER COMPANY

MIKÓ DÁVID BÉLA – ELEONORE VALÉRE, DIEGO GIL, MATEJ KEJZAR

CSUZI MÁRTON  – DUDA ÉVA TÁRSULAT 

MÁDI LÁSZLÓ  –  KÖZÉP-EURÓPA TÁNCSZÍNHÁZ  

MÁTHÉ GABRIELLA  – SZEGEDI KORTÁRS BALETT

DUDA ÉVA – MŰVÉSZETI VEZETŐ, DUDA ÉVA TÁRSULAT 

JENNA JALONEN – COLLECTIVE DOPE

GRECSÓ ZOLTÁN  – SZÍNHÁZ ÉS FILMMŰVÉSZETI EGYETEM

ESTERHÁZY FANNI  - FRENÁK PÁL TÁRSULAT
JUHÁSZ PÉTER  – IDW, LES BALLETS C DE LA B, CHARLEROI DANSES, EMANUEL GAT DANCE
VARGA CSABA – ANTON LACHKY COMPANY, ELEONORE VALÉRE, LES BALLETS C DE LA B, HIROAKI UMEDA
CSEREPES GYULA – EN-KNAP GROUP
BORDÁS EMIL – CONSTANZA MACRAS - DORKY PARK
HALÁSZ GÁBOR – BALLET NATIONAL DE MARSEILLE, RANDOM DANCE, BALETT PRELJOCAL, FRENÁK PÁL TÁRSULAT
TAKÁCS LÁSZLÓ  – SEAD, DUDA ÉVA TÁRSULAT 

FILIP VAN HUFFEL – DE!KUNSTHUMANIORA DANS

KOREOGRÁFUSOK

PATAKY KLÁRI  – MŰVÉSZETI VEZETŐ, PATAKY KLÁRI TÁRSULAT 

HALÁSZ GÁBOR – BALLET NATIONAL DE MARSEILLE, RANDOM DANCE, BALETT PRELJOCAL, FRENÁK PÁL TÁRSULAT

CSUZI MÁRTON  – DUDA ÉVA TÁRSULAT 

MÁTHÉ GABRIELLA  – SZEGEDI KORTÁRS BALETT

FELEDI JÁNOS  - MŰVÉSZETI VEZETŐ - KÖZÉP-EURÓPA TÁNCSZÍNHÁZ, FELEDI PROJECT

JÓNÁS ZSUZSA - SZABADÚSZÓ TÁNCMŰVÉSZ, TRÉNING VEZETŐ - KÖZÉP-EURÓPA TÁNCSZÍNHÁZ

FEHÉR FERENC - SZABADÚSZÓ KOREOGRÁFUS

BUSA BALÁZS - SZABADÚSZÓ TÁNCMŰVÉSZ. ROSAS

MÁDI LÁSZLÓ  – KÖZÉP-EURÓPA TÁNCSZÍNHÁZ  

BALETT

WÉNINGER DALMA – SOUTH BOHEMIAN BALLET, BADORA TÁRSULAT, TELLABOR, KÖZÉP-EURÓPA TÁNCSZÍNHÁZ, SZEGEDI KORTÁRS BALETT

SEBESTYÉN CSABA  – OPERA

KORNÉLIA MANGI  – GANGARAY DANCE COMPANY

HOMOLYA PATRÍCIA  - MAGYAR TÁNCMŰVÉSZETI EGYETEM

KASZA POLETT  - HESSISCHES STAATSBALLETT, THE CHEZH NATIONAL BALLET

SZÉKI ZSÓFIA - SZABADÚSZÓ TÁNCMŰVÉSZ, INVERSEDANCE

BODYWORK

RÓZSAVÖLGYI  ZSUZSA – ROSAS, SEAD

ELŐADÓMŰVÉSZET

TOM CHOLOT – BOHÓC, AKROBATA - CIRQUE DU SOLEIL

BALOG JÁNOS  - SZÍNÉSZET

ELMÉLET

HEGEDŰS SÁNDOR – TÁNCELMÉLET

FUNKCIONÁLIS ERŐSÍTÉS

TÉRI GÁSPÁR  - FUNKCIONÁLIS ERŐSÍTÉS

YOGA

CSÁK BEATRIX  – DUDA ÉVA TÁRSULAT 

HARASZTI ADRIENN  – CODARTS, ROTTERDAM DANCE ACADEMY

KELEMEN KRISZTIÁN  – SZABADÚSZÓ TÁNCMŰVÉSZ, KÖZÉP-EURÓPA TÁNCSZÍNHÁZ  

RITMUS

VARGA MERSE  - BÉLA MŰHELY, MEY BAHAR

296654_261477287212906_7744016_n.jpg